Stres utrudnia odchudzanie

stres utrudnia odchudzanie

Często zdarza się, że mimo usilnych starań, nie możemy schudnąć. Przyczyn braku efektów doszukujemy się zazwyczaj w diecie lub planie treningowym. Okazuje się, że nieskuteczność prób zrzucenia zbędnych kilogramów może mieć zupełnie inne źródło – stres.

Stres jest reakcją zarówno fizjologiczną, jak i psychologiczną. Kojarzy się negatywnie, jednak towarzyszy codziennie każdemu człowiekowi. Odczuwamy go, gdy dociera do nas zbyt dużo bodźców zewnętrznych. Grupa naukowców z Uniwersytetu w Stavanger przeprowadziła serię badań, które potwierdziły, że stres w znacznym stopniu utrudnia odchudzanie.

Gdy się denerwujemy, w organizmie znacznie wzrasta poziom hormonów, takich jak adrenalina i kortyzol. Ten drugi często nazywany jest hormonem stresu, który sprzyja odkładaniu się tłuszczu.

W ten sposób zahamowany zostaje spadek wagi, nawet jeśli jesteśmy na diecie i ćwiczymy regularnie. Wniosek jest tylko jeden – jeśli chcemy schudnąć, trzeba pozbyć się stresu.

Pożegnaj stres ze SlimXL

Nie tylko kortyzol, wytwarzany przez nasz organizm podczas stresujących sytuacji, ma wpływ na efekty kuracji odchudzającej. Osoby zestresowane często są przemęczone i senne. Nie potrafią się skoncentrować, nie czują odpowiedniej motywacji do działania.

SlimXL Smile to skuteczny środek, który niweluje stres i dodaje energii. Ponadto pomaga w procesach odtruwających organizm, poprawia jego ogólny stan, a także wprowadza w dobry nastrój. SlimXL Smile to 15 cennych składników, w tym kompleks witamin z grupy B, dzięki którym zapomnisz czym jest stres.

Łatwość koncentracji

Dzięki odpowiedniemu połączeniu składników, preparat działa na wielu obszarach. Oprócz redukcji stresu, wprowadza w stan odprężenia oraz poprawia koncentrację. W efekcie, jesteś bardziej twórczy, a nowe rzeczy przyswajasz z większą łatwością

Nowość w odchudzaniu

SlimXL to nowa jakość w walce z nadwagą. Jest to nowatorski program, który działa nie tylko na nasze ciało, ale także na układ nerwowy. Składająca się z 3 preparatów kuracja odchudzająca, przynosi zadziwiające efekty. SlimXL Smile wspomaga działanie mózgu i poprawia nastrój.

SlimXL Drink to smaczny koktajl, który dzięki swojej strukturze, zmniejsza uczucie głodu.

Ze względu na zawarty w nim błonnik wypełnia żołądek, skutecznie likwidując łaknienie i potrzebę jedzenia dużych porcji. SlimXL Go odpowiedzialny jest za oczyszczenie organizmu z toksyn oraz spalanie tkanki tłuszczowej.

Połączenie tych trzech składników kuracji SlimXL to gwarancja utraty dodatkowych kilogramów w bezpieczny i przyjemny sposób.

PODZIEL SIĘ: